Vždyť všichni politici kradou.

Viewed 1602 Times 1 Comments

Vím o mnoha mladších nadšených lidech, kteří jdou do politiky s ideály, a ne s potřebou krást.

Někdo by mohl namítnout, že je politika zkazí, ale to je právě na nás, potřebujeme tam mladé lidi, bez šedé či černé minulosti a musíme jim věřit a podporovat je, tím jim dodáme sílu a ty staré co kradou tím postupně vystrnadíme odzdola.

David Schöbl

Was this answer helpful ? Yes (2) / No (0)

Jeden komentář u “Vždyť všichni politici kradou.”

  1. Všichni = nenajde se jediný, o kom by se dalo říct, že nekrade. Jaké předložil autor tohoto výroku důkazy (ne žvásty), že např. Fiala, Bartoš, Pekarová-Adamová, Rakušan, Výborný a další kradou?

    Pokud by všichni politici kradli, dá se předpokládat, že by za to byli minimálně pohnáni před soud (pokud by policie podezření potvrdila). U kolika politiků se tomu tak stalo?
    Ani ten prohnaný Kalousek (a s ním stovky dalších) nečelil v poslanecké sněmovně žádosti policie o vydání. A protože ministerstvo spravedlnosti má již přes 7 let v obsazení hnutí ANO, je podivné, že všichni ti „zlovolní zloději“ z řad opozičních politiků už dávno nesedí, případně se nehájí u soudu.

    De facto jediný současný politik, který prohrál již několik soudů, je autor výroku („Všetci kradnú“), což dokazuje jediné: zbabělý alibismus autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..